Dołącz do akcji Ratujemy Choinki 2024! Akcja trwa :)
Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor
Blog

Jak działa akcja? (Pytania i odpowiedzi)

Jak działa akcja? (Pytania i odpowiedzi)

Podstawowe zasady udziału dla: oddających choinki, koordynatorów sadzących choinki oraz chcących dołączyć jednostek administracyjnych i partnerów.

05.01.2023
1 minutę czytania
Jak działa akcja? (Pytania i odpowiedzi)

Jak oddać choinkę?

Zgłoś choinkę do oddania przez formularz    - podaj namiary na siebie (telefon i lokalizację) oraz datę, kiedy można odebrać od Ciebie choinkę i czekaj aż się do Ciebie odezwiemy, żeby umówić Cię z koordynatorem, który odbierze od Ciebie choinkę i posadzi ją w uzgodnionej lokalizacji.

Gdzie są sadzone są choinki?

Choinki sadzimy przede wszystkim w miejscach publicznych, pożyteczności publicznej - na skwerach, osiedlach, w parkach itp. Stąd zapraszamy do zgłaszania się i udziału przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych, dzielnic, parków i innych tego typu przestrzeni, gdzie można posadzić choinki z pożytkiem dla ogółu.

Kto sadzi choinki?

Choinki sadzą koordynatorzy - wolontariusze. Zapraszamy do zgłaszania się wolontariuszy :)

Kto może zostać wolontariuszem?

Wolontariuszem może zostać każdy, kto ma możliwość: odebrania choinki w swojej okolicy (osiedlu / dzielnicy), ma jak ją przetransportować (auto / wózek / rower z platformą itp.), siłę, żeby choinkę wkopać do ziemi :) oraz telefon i zdolności komunikacyjno organizacyjne, które pomogą dogadać zgodę na posadzenie choinki lub uzyskać od nas potwierdzenie, że taką zgodę już mamy :)


Podobne w kategorii

« wstecz w górę